Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě. V uplynulém týdnu se všichni pracovníci střediska veřejné zeleně podíleli na odklízení následků po víkendových bouřkách a proto se nepodařilo posekat trávu v původně plánovaných lokalitách. V týdnu od 29.6.2026 budeme v sečení trávy pokračovat v ulici nádražní, na sídlišti Jih, na Jiráskově nábřeží a v okolí Sedláčkovy cyklostezky a dále také v Lipové aleji, na Pakšovce a v ulicích Baarova a Klostermannova. Sekat tráva se bude také v obci Semice a Nový Dvůr. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit klimatické podmínky i aktuální stav travnatých ploch v jednotlivých lokalitách.
Vydáno: 26. 6. 2026, 5:24
Přečteno: 20